Menu

Goede Doelen Loterij

Be thrilled

Goede Doelen Loterij

Je kunt nu ook Jumpsquare tickets winnen via de loterijen van de Goede Doelen Loterij: Nationale Postcode Loterij, Vriendenloterij en de Bank Giro Loterij. Met deze gewonnen tickets kun je gratis 120 minuten jumpen in onze parken incl. jumpsokken.

Hoe wissel je jouw gewonnen voucher in?

Vouchers met Reserveringscode:
(gewonnen vanaf 10 augustus 2020)

  • Klik hieronder op de Jumpsquare vestiging van jouw keuze en reserveer een jumpsessie van 120 minuten;
  • Boek een jumpsessie van 120 minuten en voer bij 'Kortingscode toepassen' de reserveringscode in die op je toegangskaart staat, deze staat links naast de QR-code;
  • Er wordt een korting van 100% toegepast en je ontvangt nu ook het Jumpsquare ticket in je inbox. Dit Jumpsquare ticket is enkel geldig in combinatie met de gewonnen toegangskaart, de QR-code op die toegangskaart dient namelijk gescant te worden bij de kaartcontrole in het park; 
  • Neem dus jouw Jumpquare ticket én de Toegangskaart mee naar het park, deze worden beide gescand; 
  • Time to jump! Have Fun!

Geldig bij de volgende Jumpsquare parken:

Amsterdam   Arnhem   Gouda   Heerhugowaard   Lelystad   Nieuwegein   Nijmegen  Veghel 


Vouchers zonder Reserveringscode:
(gewonnen voor 10 augustus 2020)

  • Wil je dezelfde dag nog komen? Bel dan naar de Jumpsquare vestiging van jouw keuze en reserveer een jumpsessie van 120 minuten;
  • Wil je reserveren voor een andere dag? Stuur dan een e-mail naar de Jumpsquare vestiging van jouw keuze en reserveer een jumpsessie van 120 minuten;
  • Neem jouw voucher afgedrukt mee naar de kassa in het park;
  • De voucher wordt gescand en ingenomen;
  • Time to jump!

Amsterdam: 020 - 261 83 56 of amsterdam@jumpsquare.com 
Arnhem: 026 - 303 6070 of arnhem@jumpsquare.com 
Gouda: 085 - 065 64 70 of gouda@jumpsquare.com 
Heerhugowaard: 085 - 130 45 88 of heerhugowaard@jumpsquare.com 
Lelystad: 085 - 130 45 87 of lelystad@jumpsquare.com 
Nieuwegein: 030 - 7820008 of nieuwegein@jumpsquare.com 
Nijmegen: 024 - 202 24 20 of nijmegen@jumpsquare.com 

Tips om snel in te kunnen checken zodra jullie in het park zijn:

  1. Zorg dat elke jumper, voorafgaand aan jullie bezoek, online alvast de waiver (aansprakelijkheidsformulier) ingevuld en ondertekend
    heeft.
  2. Kom 15 tot 30 minuten voor aanvang van de jumpsessie naar het park, check-in bij de kassa en Jumpen maar! 

 

 

Verbinding onderbroken. Opnieuw proberen...